HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
HiroseHirose
Hirose
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3BA-26PA-2.54DS(85)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
  • Pranešimas
HIF3BA-26PA-2.54DS(85) specifikacijos
Dalies numeris HIF3BA-26PA-2.54DS(85) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 18573 pcs Duomenų lapas HIF3BA-26PA-2.54DS(85).pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 610-0095-3-85
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.335" (8.51mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot, Mounting Flange Tvirtinimo tipas Push-Pull
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.118" (3.00mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 12.0µin (0.30µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
HIF3BA-26D-2.54R-CL(71)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN SOCKET 26POS 2.54MM
Sandelyje: 17751 pcs
parsisiųsti: HIF3BA-26D-2.54R-CL(71).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
HIF3BA-26PA-2.54DS(75)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 26POS 2.54MM
Sandelyje: 16235 pcs
parsisiųsti: HIF3BA-26PA-2.54DS(75).pdf
RFQ
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(72)
parsisiųsti: HIF3BA-26PA-2.54DSA(72).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(75)
Gamintojai: Hirose Electric Co Ltd
parsisiųsti: HIF3BA-26PA-2.54DSA(75).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
HIF3BA-26PA-2.54DSA(71)
apibūdinimas: CONN HEADER 26POS 2.54MM
parsisiųsti: HIF3BA-26PA-2.54DSA(71).pdf
HIF3BA-26PA-2.54DS(71)
HIF3BA-26PA-2.54DS(71)