HIF3BA-30D-2.54C
HiroseHirose
HIF3BA-30D-2.54C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3BA-30D-2.54C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HOUSING 30POS 2.54MM DUAL
Duomenų lapai: HIF3BA-30D-2.54C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
HIF3BA-30D-2.54C specifikacijos
Dalies numeris HIF3BA-30D-2.54C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HOUSING 30POS 2.54MM DUAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 52455 pcs Duomenų lapas HIF3BA-30D-2.54C.pdf
Serija HIF3B Eilučių tarpas 0.100" (2.54mm)
Pikis 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai H123733
HIF3BA-30D-2.54C-ND
Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 30 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Polarizing Key Tvirtinimo tipas -
Išsamus aprašymas 30 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm) Susisiekimo tipas Female Socket