HIF3BA-26P-2.54W
HiroseHirose
HIF3BA-26P-2.54W Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HIF3BA-26P-2.54W
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HDR 26POS 2.54MM
Duomenų lapai: HIF3BA-26P-2.54W.pdf
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
HIF3BA-26P-2.54W specifikacijos
Dalies numeris HIF3BA-26P-2.54W Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HDR 26POS 2.54MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17198 pcs Duomenų lapas HIF3BA-26P-2.54W.pdf
Įtampos įvertinimas 200V Nutraukimas Wire Wrap
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija HIF3B Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.100" (2.54mm)
Pikis - poravimas 0.100" (2.54mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis 1.043" (26.50mm) Kiti vardai 610-0496-4-00
H123731
HIF3BA-26P-2.54W-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polybutylene Terephthalate (PBT) Izoliacijos aukštis 0.701" (17.80mm)
Izoliacijos spalva Black Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Keying Slot Tvirtinimo tipas Latch Lock/Eject Hooks
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 26 position 0.100" (2.54mm) Dabartinis įvertinimas 1A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.516" (13.10mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.236" (6.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -