DF22-2P-7.92DSA
HiroseHirose
DF22-2P-7.92DSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF22-2P-7.92DSA
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
Duomenų lapai: DF22-2P-7.92DSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DF22-2P-7.92DSA specifikacijos
Dalies numeris DF22-2P-7.92DSA Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4120 pcs Duomenų lapas DF22-2P-7.92DSA.pdf
Įtampos įvertinimas 1000V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija EnerBee™ DF22 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.312" (7.92mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai *DF22-2P-7.92DSA
H2780
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 25.7mm, 28.7mm
Izoliacijos aukštis 0.713" (18.10mm) Izoliacijos spalva Beige
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos Board Guide
Tvirtinimo tipas Latch Holder Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 2 position 0.312" (7.92mm)
Dabartinis įvertinimas 25A Susisiekimo tipas Male Pin
Kontaktinė forma Square Kontaktinė medžiaga Copper Alloy
Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.146" (3.70mm) Kontaktinis ilgis - poravimas 0.354" (9.00mm)
Susisiekite su Finish Thickness - Post - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi -
Susisiekite su Finish - paštu Tin Susisiekite su Finish - poravimosi Tin
Jungties tipas Header Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF22-2S-7.92C(28)
DF22-2S-7.92C(28)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN SOCKET 2POS 7.92MM WHITE
Sandelyje: 452409 pcs
parsisiųsti: DF22-2S-7.92C(28).pdf
RFQ
DF22-2P-7.92DS
DF22-2P-7.92DS
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Sandelyje: 4200 pcs
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS.pdf
RFQ
DF22-2EP-7.92C
DF22-2EP-7.92C
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22-2EP-7.92C.pdf
DF22-2P-7.92DS(05)
DF22-2P-7.92DS(05)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS(05).pdf
DF22-2P-7.92DSA(05)
DF22-2P-7.92DSA(05)
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22-2P-7.92DSA(35)
DF22-2P-7.92DSA(35)
apibūdinimas: CONN HDR 2POS 7.92MM PCB TIN
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DSA(35).pdf
DF22-2P-7.92DS(36)
DF22-2P-7.92DS(36)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS(36).pdf
DF22-2P-7.92DSA(06)
DF22-2P-7.92DSA(06)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DSA(06).pdf
DF22-2RS/P-7.92
DF22-2RS/P-7.92
apibūdinimas: CONN RETAINER 2POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22-2RS/P-7.92.pdf
DF22-2P-7.92DS(06)
DF22-2P-7.92DS(06)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS(06).pdf
DF22-2P-7.92DS(35)
DF22-2P-7.92DS(35)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS(35).pdf
DF22-2S-7.92C
DF22-2S-7.92C
parsisiųsti: DF22-2S-7.92C.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus