DF22-2EP-7.92C
HiroseHirose
DF22-2EP-7.92C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF22-2EP-7.92C
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
Duomenų lapai: DF22-2EP-7.92C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF22-2EP-7.92C specifikacijos
Dalies numeris DF22-2EP-7.92C Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 345177 pcs Duomenų lapas DF22-2EP-7.92C.pdf
Serija EnerBee™ DF22 Eilučių tarpas -
Pikis 0.312" (7.92mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 680-1049-2-00
DF22-2EP-7.92C-ND
H123127
Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 2 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos - Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.312" (7.92mm) Susisiekimo tipas Male Pin