DF22-2P-7.92DS(35)
HiroseHirose
DF22-2P-7.92DS(35) Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DF22-2P-7.92DS(35)
Gamintojas / Gamintojas: Hirose
Prekės aprašymas CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
Duomenų lapai: DF22-2P-7.92DS(35).pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DF22-2P-7.92DS(35) specifikacijos
Dalies numeris DF22-2P-7.92DS(35) Gamintojas Hirose
apibūdinimas CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 179397 pcs Duomenų lapas DF22-2P-7.92DS(35).pdf
Įtampos įvertinimas 1000V Nutraukimas Solder
Stilius Board to Cable/Wire Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija EnerBee™ DF22 Atstumas tarp eilučių - poravimosi -
Pikis - poravimas 0.312" (7.92mm) Pakuotė Bulk
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 6801008535
DF22-2P-7.92DS(35)-ND
H125155
Darbinė temperatūra -35°C ~ 85°C Eilučių skaičius 1
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole, Right Angle Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights -
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA), Nylon Izoliacijos aukštis 0.480" (12.20mm)
Izoliacijos spalva - Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Board Guide Tvirtinimo tipas Latch Holder
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole, Right Angle 2 position 0.312" (7.92mm) Dabartinis įvertinimas 25A
Susisiekimo tipas Male Pin Kontaktinė forma Square
Kontaktinė medžiaga Copper Alloy Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.146" (3.70mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.354" (9.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi - Susisiekite su Finish - paštu Tin
Susisiekite su Finish - poravimosi Tin Jungties tipas Header
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DF22-2P-7.92DSA(06)
DF22-2P-7.92DSA(06)
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN HDR 2POS 7.92MM PCB TIN
Sandelyje: 66125 pcs
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DSA(06).pdf
RFQ
DF22-2EP-7.92C
DF22-2EP-7.92C
Gamintojai: Hirose
apibūdinimas: CONN PLUG HOUSING 2POS 7.92MM
Sandelyje: 345177 pcs
parsisiųsti: DF22-2EP-7.92C.pdf
RFQ
DF22-1RS/P-7.92
DF22-1RS/P-7.92
apibūdinimas: CONN RETAINER 1POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22-1RS/P-7.92.pdf
DF22-2P-7.92DSA(35)
DF22-2P-7.92DSA(35)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DSA(35).pdf
DF22-1S-7.92C(28)
DF22-1S-7.92C(28)
apibūdinimas: CONN SOCKET 1POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22-1S-7.92C(28).pdf
DF22-2P-7.92DSA(05)
DF22-2P-7.92DSA(05)
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM PCB TIN
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DSA(05).pdf
DF22-2P-7.92DS(36)
DF22-2P-7.92DS(36)
apibūdinimas: CONN HEADER 2POS 7.92MM R/A TIN
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS(36).pdf
DF22-2P-7.92DSA
DF22-2P-7.92DSA
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DSA.pdf
DF22-2P-7.92DS(06)
DF22-2P-7.92DS(06)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS(06).pdf
DF22-2P-7.92DS(05)
DF22-2P-7.92DS(05)
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS(05).pdf
DF22-2P-7.92DS
DF22-2P-7.92DS
parsisiųsti: DF22-2P-7.92DS.pdf
DF22-2RS/P-7.92
DF22-2RS/P-7.92
apibūdinimas: CONN RETAINER 2POS 7.92MM
parsisiųsti: DF22-2RS/P-7.92.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus