M300-MV30645M1
HarwinHarwin
M300-MV30645M1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M300-MV30645M1
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN HDR 3MM VERT PCB 6POS
Duomenų lapai: 1.M300-MV30645M1.pdf2.M300-MV30645M1.pdf3.M300-MV30645M1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
12 pcs
108 pcs
504 pcs
  • Pranešimas
M300-MV30645M1 specifikacijos
Dalies numeris M300-MV30645M1 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN HDR 3MM VERT PCB 6POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27575 pcs Duomenų lapas 1.M300-MV30645M1.pdf2.M300-MV30645M1.pdf3.M300-MV30645M1.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC/DC Nutraukimas Solder
Stilius Board to Board or Cable Skrudinimas Shrouded - 4 Wall
Serija M300 Atstumas tarp eilučių - poravimosi 0.118" (3.00mm)
Pikis - poravimas 0.118" (3.00mm) Pakuotė Tube
Bendrasis kontaktinis ilgis - Kiti vardai 952-2523-5
Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C Eilučių skaičius 2
Pakrautų pozicijų skaičius All Pozicijų skaičius 6
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Mating Stacking Heights 8.90mm, 14.10mm, 14.90mm, 19.75mm
Izoliacinė medžiaga Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled Izoliacijos aukštis 0.276" (7.00mm)
Izoliacijos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos Mating Flange Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas Connector Header Through Hole 6 position 0.118" (3.00mm) Dabartinis įvertinimas 10A
Susisiekimo tipas Male Pin, Power Kontaktinė forma Circular
Kontaktinė medžiaga Brass Susisiekimo trukmė - pranešimas 0.126" (3.20mm)
Kontaktinis ilgis - poravimas - Susisiekite su Finish Thickness - Post -
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 29.5µin (0.75µm) Susisiekite su Finish - paštu -
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Header
Programos -
Susiję produktai
M300-MV10345M1
M300-MV10345M1
Gamintojai: Harwin
apibūdinimas: CONN HDR 3MM VERT PCB 3POS
Sandelyje: 31759 pcs
parsisiųsti: M300-MV10345M1.pdf
RFQ
M300X050AFT
M300X050AFT
Gamintojai: Panduit
apibūdinimas: MARKER PLATE THERMAL TRANS
Sandelyje: 400 pcs
parsisiųsti: M300X050AFT.pdf
RFQ
M300-3250396M1
M300-3250396M1
Gamintojai: Harwin
apibūdinimas: CONN PLUG 3MM 3POS
Sandelyje: 54415 pcs
parsisiųsti: M300-3250396M1.pdf
M3000XBARB
M3000XBARB
Gamintojai: Cantherm
apibūdinimas: THERMOSTAT CTRL 0 DEG C NO 5A
parsisiųsti: M3000XBARB.pdf
M300X050ACT
M300X050ACT
Gamintojai: Panduit
Sandelyje: 334 pcs
parsisiųsti: M300X050ACT.pdf
M300-FV3104500
M300-FV3104500
apibūdinimas: CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 10POS
parsisiųsti: M300-FV3104500.pdf
M300N
M300N
Gamintojai: Apex Tool Group
apibūdinimas: TIN SNIPS MULTIMASTER LOW
parsisiųsti:
apibūdinimas: CONN HDR 3MM VERT PCB 10POS
parsisiųsti: M300-MV31045M1.pdf
M300X050AET
M300X050AET
Sandelyje: 361 pcs
parsisiųsti: M300X050AET.pdf
M300-BT
M300-BT
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: TOOLS
Sandelyje: 116 pcs
parsisiųsti:
Gamintojai: Harwin Inc.
apibūdinimas: CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 6POS