M300-FV3064500
Harwin Inc.Harwin Inc.
M300-FV3064500 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M300-FV3064500
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 6POS
Duomenų lapai: 1.M300-FV3064500.pdf2.M300-FV3064500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M300-FV3064500 specifikacijos
Dalies numeris M300-FV3064500 Gamintojas Harwin Inc.
apibūdinimas CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 6POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14199 pcs Duomenų lapas 1.M300-FV3064500.pdf2.M300-FV3064500.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) Beryllium Copper Įveskite atributus -
Nutraukimas Solder Stilius Board to Board or Cable
Krovimo kryptis Female Socket, Power Skrudinimas 0.118" (3.00mm)
"Shield" nutraukimas Circular Serija M300
RoHS statusas Tube Srauto srovė - žemas dažnis Automotive, General Purpose, Telecommunications
Pikis - jungtis 600V Bendrasis kontaktinis ilgis 0.126" (3.20mm)
Kiti vardai 952-2525-5 Darbinė temperatūra -65°C ~ 175°C
Eilučių skaičius 2 Pozicijų skaičius 6
Kontaktų skaičius - Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Medžiaga - izoliacija All Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Gamintojo kodas M300-FV3064500 Ilgis - pranešimas (poravimas) 8.9mm, 13.8mm
Izoliacinė medžiaga - funkcijos Mating Flange
Išplėstas aprašymas 6 Position Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold apibūdinimas CONN FEM HDR 3MM VERT PCB 6POS
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis - maks. / Kontaktas -
Kontaktinis ilgis - poravimas 0.118" (3.00mm) Susisiekite su Finish Thickness - Post Polyamide (PA46), Nylon 4/6, Glass Filled
Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi Gold Susisiekite su Finish - paštu 12µin (0.30µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi 0.256" (6.50mm) Jungties tipas Receptacle
Faktinis skersmuo Green
Susiję produktai
M300-BT
M300-BT
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: TOOLS
Sandelyje: 116 pcs
parsisiųsti:
RFQ
M300-2250396F2
M300-2250396F2
Gamintojai: Harwin
apibūdinimas: CONN RECEPT 3MM 3POS
Sandelyje: 29307 pcs
parsisiųsti: M300-2250396F2.pdf
RFQ
M3000XBARB
M3000XBARB
Gamintojai: Cantherm
apibūdinimas: THERMOSTAT CTRL 0 DEG C NO 5A