M300-3250396M1
HarwinHarwin
M300-3250396M1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: M300-3250396M1
Gamintojas / Gamintojas: Harwin
Prekės aprašymas CONN PLUG 3MM 3POS
Duomenų lapai: 1.M300-3250396M1.pdf2.M300-3250396M1.pdf3.M300-3250396M1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
M300-3250396M1 specifikacijos
Dalies numeris M300-3250396M1 Gamintojas Harwin
apibūdinimas CONN PLUG 3MM 3POS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 54415 pcs Duomenų lapas 1.M300-3250396M1.pdf2.M300-3250396M1.pdf3.M300-3250396M1.pdf
Serija M300 Eilučių tarpas -
Pikis 0.118" (3.00mm) Pakuotė Bulk
Kiti vardai 952-2526 Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 3 Pastaba Contacts Not Included
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
funkcijos Potting Wall Tvirtinimo tipas Threaded
Išsamus aprašymas 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Green 0.118" (3.00mm) Susisiekimo tipas Male Pin
Susisiekimo nutraukimas Crimp Jungties tipas Plug
Spalva Green
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
M300-MV10345M1
M300-MV10345M1
Gamintojai: Harwin
apibūdinimas: CONN HDR 3MM VERT PCB 3POS