PWS7702A230N4LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWS7702A230N4LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Duomenų lapai: 1.PWS7702A230N4LG.pdf2.PWS7702A230N4LG.pdf3.PWS7702A230N4LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 27 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 27 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PWS7702A230N4LG specifikacijos
Dalies numeris PWS7702A230N4LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 27 pcs Duomenų lapas 1.PWS7702A230N4LG.pdf2.PWS7702A230N4LG.pdf3.PWS7702A230N4LG.pdf
Svoris 127 lbs (57.6kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 34215 BTU
Dydis / Matmenys 12.40" L x 23.62" W x 70.87" H (315.0mm x 600.0mm x 1800.0mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija PWS "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 34215 BTU 12.40" L x 23.62" W x 70.87" H (315.0mm x 600.0mm x 1800.0mm)