PWS7152A230N4LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWS7152A230N4LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Duomenų lapai: 1.PWS7152A230N4LG.pdf2.PWS7152A230N4LG.pdf3.PWS7152A230N4LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 65 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 65 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PWS7152A230N4LG specifikacijos
Dalies numeris PWS7152A230N4LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 65 pcs Duomenų lapas 1.PWS7152A230N4LG.pdf2.PWS7152A230N4LG.pdf3.PWS7152A230N4LG.pdf
Svoris 46 lbs (20.9kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 5118 BTU
Dydis / Matmenys 4.53" L x 15.75" W x 37.40" H (115.0mm x 400.0mm x 950.0mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija PWS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 5118 BTU 4.53" L x 15.75" W x 37.40" H (115.0mm x 400.0mm x 950.0mm)