PWS7332A230N4LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PWS7332A230N4LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR/WATER HEAT EXCHANGER
Duomenų lapai: 1.PWS7332A230N4LG.pdf2.PWS7332A230N4LG.pdf3.PWS7332A230N4LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 48 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 48 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PWS7332A230N4LG specifikacijos
Dalies numeris PWS7332A230N4LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 48 pcs Duomenų lapas 1.PWS7332A230N4LG.pdf2.PWS7332A230N4LG.pdf3.PWS7332A230N4LG.pdf
Svoris 77 lbs (34.9kg) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 10750 BTU
Dydis / Matmenys 7.48" L x 15.75" W x 37.40" H (190.0mm x 400.0mm x 950.0mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija PWS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 10750 BTU 7.48" L x 15.75" W x 37.40" H (190.0mm x 400.0mm x 950.0mm)