HWST603616S16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
HWST603616S16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWST603616S16
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NAT 67.4"L X 36"W
Duomenų lapai: 1.HWST603616S16.pdf2.HWST603616S16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 31 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 31 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HWST603616S16 specifikacijos
Dalies numeris HWST603616S16 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 31 pcs Duomenų lapas 1.HWST603616S16.pdf2.HWST603616S16.pdf
Svoris - Storis -
Dydis / Matmenys 67.400" L x 36.000" W (1711.96mm x 914.40mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija Waterfall Reitingai IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 16.000" (406.40mm) funkcijos Stainless Steel Hinges, Wall Mount
Išsamus aprašymas Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Slanted Top 67.400" L x 36.000" W (1711.96mm x 914.40mm) X 16.000" (406.40mm) Dizainas Hinged Door, Slanted Top
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 2426 in² (1.565 m²)