HWST363016S16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
HWST363016S16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWST363016S16
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NAT 43.4"L X 3"W
Duomenų lapai: 1.HWST363016S16.pdf2.HWST363016S16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 53 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 53 pcs
  • Pranešimas
HWST363016S16 specifikacijos
Dalies numeris HWST363016S16 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 53 pcs Duomenų lapas 1.HWST363016S16.pdf2.HWST363016S16.pdf
Svoris - Storis -
Dydis / Matmenys 43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija Waterfall Reitingai IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 16.000" (406.40mm) funkcijos Stainless Steel Hinges, Wall Mount
Išsamus aprašymas Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Slanted Top 43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm) X 16.000" (406.40mm) Dizainas Hinged Door, Slanted Top
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 1302 in² (8400 cm²)