HWST483616S16
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
HWST483616S16 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWST483616S16
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX S STEEL NAT 55.4"L X 36"W
Duomenų lapai: 1.HWST483616S16.pdf2.HWST483616S16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 45 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45 pcs
  • Pranešimas
HWST483616S16 specifikacijos
Dalies numeris HWST483616S16 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 45 pcs Duomenų lapas 1.HWST483616S16.pdf2.HWST483616S16.pdf
Svoris - Storis -
Dydis / Matmenys 55.400" L x 36.000" W (1407.16mm x 914.40mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija Waterfall Reitingai IP66, NEMA 3R,4,4X,12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Stainless Steel
Aukštis 16.000" (406.40mm) funkcijos Stainless Steel Hinges, Wall Mount
Išsamus aprašymas Box Metal, Stainless Steel Natural Hinged Door, Slanted Top 55.400" L x 36.000" W (1407.16mm x 914.40mm) X 16.000" (406.40mm) Dizainas Hinged Door, Slanted Top
Konteinerio tipas Box Spalva Natural
Plotas (L x W) 1994 in² (1.286 m²)