HWM2420U26BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWM2420U26BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas 20U 26IN SWING OUT WALL MOUNT
Duomenų lapai: 1.HWM2420U26BK.pdf2.HWM2420U26BK.pdf3.HWM2420U26BK.pdf4.HWM2420U26BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 103 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 103 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HWM2420U26BK specifikacijos
Dalies numeris HWM2420U26BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Svoris 160 lbs (72.6kg) Ventiliacija Sides, Top, Door
Įveskite Equipment Cabinet Stilius Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija HWM
Montavimo bėgiai One Pair Medžiaga Metal, Steel
funkcijos Cable Entry Systems, Wall Mount Durys Glass (Front), Steel (Rear)
Matmenys - skydas 26.000" L x 19.000" W x 35.000" H (660.40mm x 482.60mm x 889.00mm) Matmenys - apskritai 31.693" L x 24.685" W x 41.732" H (805.00mm x 627.00mm x 1060.00mm)
Išsamus aprašymas Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 31.693" L x 24.685" W x 41.732" H (805.00mm x 627.00mm x 1060.00mm) Black Spalva Black