HWM2432U26BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWM2432U26BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas 32U 26IN SWING OUT WALL MOUNT
Duomenų lapai: 1.HWM2432U26BK.pdf2.HWM2432U26BK.pdf3.HWM2432U26BK.pdf4.HWM2432U26BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 89 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HWM2432U26BK specifikacijos
Dalies numeris HWM2432U26BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Svoris 205 lbs (93kg) Ventiliacija Sides, Top, Door
Įveskite Equipment Cabinet Stilius Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija HWM
Montavimo bėgiai One Pair Medžiaga Metal, Steel
funkcijos Cable Entry Systems, Wall Mount Durys Glass (Front), Steel (Rear)
Matmenys - skydas 26.000" L x 19.000" W x 56.000" H (660.40mm x 482.60mm x 1422.40mm) Matmenys - apskritai 31.693" L x 24.685" W x 62.756" H (805.00mm x 627.00mm x 1594.00mm)
Išsamus aprašymas Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 31.693" L x 24.685" W x 62.756" H (805.00mm x 627.00mm x 1594.00mm) Black Spalva Black