HWM2412U20BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HWM2412U20BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas 12U 20IN SWING OUT WALL MOUNT
Duomenų lapai: 1.HWM2412U20BK.pdf2.HWM2412U20BK.pdf3.HWM2412U20BK.pdf4.HWM2412U20BK.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 131 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 131 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
HWM2412U20BK specifikacijos
Dalies numeris HWM2412U20BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Svoris 115 lbs (52.2kg) Ventiliacija Sides, Top, Door
Įveskite Equipment Cabinet Stilius Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse Serija HWM
Montavimo bėgiai One Pair Medžiaga Metal, Steel
funkcijos Cable Entry Systems, Wall Mount Durys Glass (Front), Steel (Rear)
Matmenys - skydas 20.000" L x 19.000" W x 21.000" H (508.00mm x 482.60mm x 533.40mm) Matmenys - apskritai 25.709" L x 24.685" W x 27.756" H (653.00mm x 627.00mm x 705.00mm)
Išsamus aprašymas Metal, Steel Equipment Cabinet Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top 25.709" L x 24.685" W x 27.756" H (653.00mm x 627.00mm x 705.00mm) Black Spalva Black