FLHTF800A230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
FLHTF800A230 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLHTF800A230
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN HEATER 800W 240V 7.5X4X5.3"
Duomenų lapai: 1.FLHTF800A230.pdf2.FLHTF800A230.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 390 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 390 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
FLHTF800A230 specifikacijos
Dalies numeris FLHTF800A230 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN HEATER 800W 240V 7.5X4X5.3" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 390 pcs Duomenų lapas 1.FLHTF800A230.pdf2.FLHTF800A230.pdf
Svoris 3 lbs (1.4kg) Įtampa - įėjimas 240VAC
Įveskite Heating Unit Specifikacijos Heater, 800W
Dydis / Matmenys 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija FLHTF Kiti vardai FLHTF800A230-ND
HM5430
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Heater, 800W 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)