FLHTF125A230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
FLHTF125A230 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLHTF125A230
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3"
Duomenų lapai: 1.FLHTF125A230.pdf2.FLHTF125A230.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 632 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
FLHTF125A230 specifikacijos
Dalies numeris FLHTF125A230 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN HEATER 125W 240V 5.5X4X5.3" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 632 pcs Duomenų lapas 1.FLHTF125A230.pdf2.FLHTF125A230.pdf
Svoris 2.2 lbs (997.9g) Įtampa - įėjimas 240VAC
Įveskite Heating Unit Specifikacijos Heater, 125W
Dydis / Matmenys 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija FLHTF Kiti vardai FLHTF125A230-ND
HM5427
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Heater, 125W 5.30" L x 4.00" W x 5.50" H (134.6mm x 101.6mm x 139.7mm)