FLHTF400A115
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
FLHTF400A115 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FLHTF400A115
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN HEATER 400W 120V 7.5X4X5.3"
Duomenų lapai: 1.FLHTF400A115.pdf2.FLHTF400A115.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 460 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 460 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
FLHTF400A115 specifikacijos
Dalies numeris FLHTF400A115 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN HEATER 400W 120V 7.5X4X5.3" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 460 pcs Duomenų lapas 1.FLHTF400A115.pdf2.FLHTF400A115.pdf
Svoris 3 lbs (1.4kg) Įtampa - įėjimas 120VAC
Įveskite Heating Unit Specifikacijos Heater, 400W
Dydis / Matmenys 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija FLHTF Kiti vardai FLHTF400A115-ND
HM1665
Išsamus aprašymas Rack Heater, 400W 5.30" L x 4.00" W x 7.50" H (134.6mm x 101.6mm x 190.5mm)