DTS9841A460LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS9841A460LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CLIMATE CONTROL 16000BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS9841A460LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 19 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 19 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS9841A460LG specifikacijos
Dalies numeris DTS9841A460LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 19 pcs Duomenų lapas DTS9841A460LG.pdf
Svoris 210 lbs (95.3kg) Įtampa - įėjimas 460VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 16000 BTU
Dydis / Matmenys 19.09" L x 14.17" W x 60.75" H (484.9mm x 359.9mm x 1543.1mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 16000 BTU 19.09" L x 14.17" W x 60.75" H (484.9mm x 359.9mm x 1543.1mm)