DTS8000A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS8000A115LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CLIMATE CONTROL 8000BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS8000A115LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 41 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 41 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS8000A115LG specifikacijos
Dalies numeris DTS8000A115LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 41 pcs Duomenų lapas DTS8000A115LG.pdf
Svoris 160 lbs (72.6kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 8000 BTU
Dydis / Matmenys 15.63" L x 10.63" W x 53.15" H (397.0mm x 270.0mm x 1350.0mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 8000 BTU 15.63" L x 10.63" W x 53.15" H (397.0mm x 270.0mm x 1350.0mm)