DTS3681A460N4SS
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3681A460N4SS
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CLIMATE CONTROL 20-24000BTU
Duomenų lapai: DTS3681A460N4SS.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 14 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 14 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS3681A460N4SS specifikacijos
Dalies numeris DTS3681A460N4SS Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 14 pcs Duomenų lapas DTS3681A460N4SS.pdf
Svoris 240 lbs (108.86kg) Įtampa - įėjimas 460VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 20 ~ 24000 BTU
Dydis / Matmenys - Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DTS3681A230N4SS
DTS3681A230N4SS
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: CLIMATE CONTROL 20-24000BTU
Sandelyje: 12 pcs
parsisiųsti: DTS3681A230N4SS.pdf
RFQ
DTS3641A230LG
DTS3641A230LG
Sandelyje: 17 pcs
parsisiųsti: DTS3641A230LG.pdf
RFQ
apibūdinimas: CLIMATE CONTROL 8000BTU SIDE MT
Sandelyje: 37 pcs
parsisiųsti: DTS8000A230LG.pdf
DTS480083U2/AC1-Z5N
DTS480083U2/AC1-Z5N
Gamintojai: CUI, Inc.
apibūdinimas: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 30W