DTS3141A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3141A115LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AIR CONDITIONER 4000BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS3141A115LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 37 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 37 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS3141A115LG specifikacijos
Dalies numeris DTS3141A115LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 37 pcs Duomenų lapas DTS3141A115LG.pdf
Svoris 80 lbs (36.3kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 4000 BTU
Dydis / Matmenys 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 4000 BTU 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm)