DTS3041A115LG
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3041A115LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas CLIMATE CONTROL 2500BTU SIDE MT
Duomenų lapai: DTS3041A115LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 42 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 42 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
DTS3041A115LG specifikacijos
Dalies numeris DTS3041A115LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 42 pcs Duomenų lapas DTS3041A115LG.pdf
Svoris 51 lbs (23.1kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 2500 BTU
Dydis / Matmenys 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 2500 BTU 10.77" L x 10.05" W x 20.15" H (273.6mm x 255.3mm x 511.8mm)