DTS3141SLA115LG
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DTS3141SLA115LG
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas AC UNIT 3500-5000 BTU/H LT GRAY
Duomenų lapai: DTS3141SLA115LG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 35 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 35 pcs
  • Pranešimas
DTS3141SLA115LG specifikacijos
Dalies numeris DTS3141SLA115LG Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 35 pcs Duomenų lapas DTS3141SLA115LG.pdf
Svoris 113 lbs (51.3kg) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Air Conditioning Unit Specifikacijos A/C Unit, 3500 BTU
Dydis / Matmenys 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija DTS Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack A/C Unit, 3500 BTU 15.55" L x 11.50" W x 29.46" H (395.0mm x 292.1mm x 748.3mm)