DNMF100AC115
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNMF100AC115
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN AC 115V 120MM 105CFM 22W
Duomenų lapai: 1.DNMF100AC115.pdf2.DNMF100AC115.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
DNMF100AC115 specifikacijos
Dalies numeris DNMF100AC115 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN AC 115V 120MM 105CFM 22W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3179 pcs Duomenų lapas 1.DNMF100AC115.pdf2.DNMF100AC115.pdf
Svoris 2 lbs (907.2g) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Square, 105 CFM
Dydis / Matmenys 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DNMF Kiti vardai DNMF100AC115-ND
HM2221
Q2870434C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 4.72" L x 4.72" W x 1.50" H (119.9mm x 119.9mm x 38.1mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DNMFC
DNMFC
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: CORD FAN SINGLE 24" 115VAC PLUG