DNM10S0A0R10NFD
Delta ElectronicsDelta Electronics
DNM10S0A0R10NFD Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNM10S0A0R10NFD
Gamintojas / Gamintojas: Delta Electronics
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W
Duomenų lapai: DNM10S0A0R10NFD.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
DNM10S0A0R10NFD specifikacijos
Dalies numeris DNM10S0A0R10NFD Gamintojas Delta Electronics
apibūdinimas DC DC CONVERTER 0.7525-5V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9326 pcs Duomenų lapas DNM10S0A0R10NFD.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 0.7525 ~ 5 V Įtampa - įėjimas (min.) 8.3V
Įtampa - įėjimas (maks.) 14V Įveskite Non-Isolated PoL Module
Dydis / Matmenys 2.00" L x 0.37" W x 0.50" H (50.8mm x 9.5mm x 12.7mm) Serija Delphi DNM
Galia (vatais) 50W Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė 11-SIP Module Kiti vardai 941-1036
Darbinė temperatūra -40°C ~ 120°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Efektyvumas 93% Išsamus aprašymas Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.7525 ~ 5 V 10A 8.3V - 14V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Valdymo funkcijos Enable, Active Low
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
VI-BWX-IW-F3
VI-BWX-IW-F3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 5.2V 100W