DNFF120LG230
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNFF120LG230
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN KIT 120MM LT GRY 230VAC 5PCS
Duomenų lapai: DNFF120LG230.pdf
  • Pranešimas
DNFF120LG230 specifikacijos
Dalies numeris DNFF120LG230 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN KIT 120MM LT GRY 230VAC 5PCS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1955 pcs Duomenų lapas DNFF120LG230.pdf
Svoris 2 lbs (907.2g) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Square, 105 CFM
Dydis / Matmenys 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DNFF Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DNFPBK1
DNFPBK1
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: COVER FAN HOLE 4" BLACK