DNFF120CG115
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNFF120CG115
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN KIT 120MM GRY/BEIG 115V 5PC
Duomenų lapai: DNFF120CG115.pdf
  • Pranešimas
DNFF120CG115 specifikacijos
Dalies numeris DNFF120CG115 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN KIT 120MM GRY/BEIG 115V 5PC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1887 pcs Duomenų lapas DNFF120CG115.pdf
Svoris 2 lbs (907.2g) Įtampa - įėjimas 115VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Square, 105 CFM
Dydis / Matmenys 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DNFF Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DNFF120LG115
DNFF120LG115
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: FAN KIT 120MM LT GRY 115VAC 5PCS
Sandelyje: 1976 pcs
parsisiųsti: DNFF120LG115.pdf
RFQ
DNFF080GY115
DNFF080GY115
apibūdinimas: FAN KIT 80MM GRAY 115VAC 5PCS
Sandelyje: 2406 pcs
parsisiųsti: DNFF080GY115.pdf
RFQ
DNFG
DNFG
apibūdinimas: FAN GUARD METAL 120MM W/HARDWARE