DNFF120BK230
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DNFF120BK230
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FAN KIT 120MM BLACK 230VAC 5PCS
Duomenų lapai: DNFF120BK230.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
DNFF120BK230 specifikacijos
Dalies numeris DNFF120BK230 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FAN KIT 120MM BLACK 230VAC 5PCS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2807 pcs Duomenų lapas DNFF120BK230.pdf
Svoris 2 lbs (907.2g) Įtampa - įėjimas 230VAC
Įveskite Fan Specifikacijos Fan, AC, Square, 105 CFM
Dydis / Matmenys 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija DNFF Kiti vardai DNFF120BK230-ND
HM5354
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas Rack Fan, AC, Square, 105 CFM 5.91" L x 5.91" W x 2.41" H (150.1mm x 150.1mm x 61.2mm)