1590N1FBK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590N1FBK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590N1FBK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM BLACK 4.72"L X 2.58"W
Duomenų lapai: 1.1590N1FBK.pdf2.1590N1FBK.pdf
  • Pranešimas
1590N1FBK specifikacijos
Dalies numeris 1590N1FBK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 6677 pcs Duomenų lapas 1.1590N1FBK.pdf2.1590N1FBK.pdf
Svoris 0.444 lb (201.4g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 2.579" W (120.00mm x 65.51mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590F Reitingai IP54
Kiti vardai 1590N1FBK-ND
HM3625
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.547" (39.29mm) funkcijos EMI Shielded
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Metal, Aluminum Black Cover Included 4.724" L x 2.579" W (120.00mm x 65.51mm) X 1.547" (39.29mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Black
Plotas (L x W) 12.3 in² (79 cm²)
Susiję produktai
1590NFBK
1590NFBK
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.72"L X 2.58"W
Sandelyje: 6022 pcs
parsisiųsti: 1590NFBK.pdf
RFQ
1590N1F
1590N1F
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX2.58"W
Sandelyje: 6412 pcs
parsisiųsti: 1590N1F.pdf
RFQ
1590MS50GY
1590MS50GY
apibūdinimas: MACH SCRW FLAT PHIL #6-32 50PK
parsisiųsti:
1590N1FLBK
1590N1FLBK
apibūdinimas: BOX ALUM BLACK 4.76"L X 2.6"W
parsisiųsti: 1590N1FLBK.pdf
1590NF
1590NF
parsisiųsti: 1590NF.pdf
1590N1
1590N1
parsisiųsti: 1590N1.pdf
1590N
1590N