1590N1GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590N1GY
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ALUM GRAY 4.72"L X 2.58"W
Duomenų lapai: 1.1590N1GY.pdf2.1590N1GY.pdf3.1590N1GY.pdf
  • Pranešimas
1590N1GY specifikacijos
Dalies numeris 1590N1GY Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 8597 pcs Duomenų lapas 1.1590N1GY.pdf2.1590N1GY.pdf3.1590N1GY.pdf
Svoris 0.225 lb (102.06g) Storis 0.080" (2.03mm)
Dydis / Matmenys 4.724" L x 2.579" W (120.00mm x 65.51mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1590 Reitingai IP54
Kiti vardai 1590N1GY-ND
HM3627
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Aluminum
Aukštis 1.555" (39.50mm) funkcijos EMI Shielded
Išsamus aprašymas Box Metal, Aluminum Gray Cover Included 4.724" L x 2.579" W (120.00mm x 65.51mm) X 1.555" (39.50mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 12.3 in² (79 cm²)
Susiję produktai
1590N1FL
1590N1FL
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.76"LX2.6"W
Sandelyje: 10988 pcs
parsisiųsti: 1590N1FL.pdf
RFQ
1590N1
1590N1
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX2.58"W
Sandelyje: 11431 pcs
parsisiųsti: 1590N1.pdf
RFQ
1590NF
1590NF
parsisiųsti: 1590NF.pdf