1590MS50BK
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1590MS50BK Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1590MS50BK
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas MACH SCRW FLAT PHIL #6-32 50PK
Duomenų lapai: 1.1590MS50BK.pdf2.1590MS50BK.pdf
  • Pranešimas
1590MS50BK specifikacijos
Dalies numeris 1590MS50BK Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 19499 pcs Duomenų lapas 1.1590MS50BK.pdf2.1590MS50BK.pdf
Įveskite Machine Screw Sriegio dydis #6-32
Serija 1590 Sraigtiniai galvutės tipai Flat Head
Dengimas Black Oxide Kiti vardai 1590MS50BK-ND
HM1435
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Medžiaga -
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks Ilgis - bendras -
Ilgis - žemiau galvos 0.500" (12.70mm) 1/2" "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Galvos aukštis - Galvos diametras -
funkcijos - Važiavimo tipas Phillips
Susiję produktai
1590MS100
1590MS100
Gamintojai: Hammond Manufacturing
apibūdinimas: MACH SCREW FLAT PHIL #6-32 100PK
Sandelyje: 23554 pcs
parsisiųsti: 1590MS100.pdf
RFQ
1590N1
1590N1
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 4.72"LX2.58"W
Sandelyje: 11431 pcs
parsisiųsti: 1590N1.pdf
RFQ
1590MM
1590MM
apibūdinimas: BOX ALUM UNPAINTED 1.97"LX1.97"W
parsisiųsti: 1590MM.pdf