1555JF17GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555JF17GY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1555JF17GY
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ABS GRAY 6.3"L X 3.57"W
Duomenų lapai: 1555JF17GY.pdf
  • Pranešimas
1555JF17GY specifikacijos
Dalies numeris 1555JF17GY Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 7611 pcs Duomenų lapas 1555JF17GY.pdf
Svoris - Storis 0.157" (4.00mm)
Dydis / Matmenys 6.297" L x 3.574" W (159.94mm x 90.78mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1555F Reitingai IP67, NEMA 4,4X,12,13
Kiti vardai HM393 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB Medžiaga Plastic, ABS
Aukštis 1.465" (37.21mm) funkcijos PCB Supports, Watertight
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Plastic, ABS Gray Cover Included 6.297" L x 3.574" W (159.94mm x 90.78mm) X 1.465" (37.21mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Gray
Plotas (L x W) 22.4 in² (145 cm²)