1555J2F17GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555J2F17GY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1555J2F17GY
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX PLASTIC GRAY 6.3"L X 3.57"W
Duomenų lapai: 1555J2F17GY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1555J2F17GY specifikacijos
Dalies numeris 1555J2F17GY Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 6653 pcs Duomenų lapas 1555J2F17GY.pdf
Svoris - Storis 0.157" (4.00mm)
Dydis / Matmenys 6.297" L x 3.574" W (159.94mm x 90.78mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1555F Reitingai IP67, NEMA 4,4X,12,13, UL-508
Kiti vardai HM391 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 5VA, UL94 V-0 Medžiaga Plastic, Polycarbonate
Aukštis 1.465" (37.21mm) funkcijos PCB Supports, Watertight
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Plastic, Polycarbonate Gray Cover Included 6.297" L x 3.574" W (159.94mm x 90.78mm) X 1.465" (37.21mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Gray
Plotas (L x W) 22.4 in² (145 cm²)