1555HF42GY
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
1555HF42GY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1555HF42GY
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX ABS GRAY 7.09"L X 4.72"W
Duomenų lapai: 1555HF42GY.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
1555HF42GY specifikacijos
Dalies numeris 1555HF42GY Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 7669 pcs Duomenų lapas 1555HF42GY.pdf
Svoris - Storis 0.157" (4.00mm)
Dydis / Matmenys 7.086" L x 4.723" W (179.98mm x 119.96mm) Pristatymo informacija Shipped from Digi-Key
Serija 1555F Reitingai IP67, NEMA 4,4X,12,13
Kiti vardai HM478 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 HB Medžiaga Plastic, ABS
Aukštis 2.441" (62.00mm) funkcijos PCB Supports, Watertight
Išsamus aprašymas Box with Mounting Flange Plastic, ABS Gray Cover Included 7.086" L x 4.723" W (179.98mm x 119.96mm) X 2.441" (62.00mm) Dizainas Cover Included
Konteinerio tipas Box with Mounting Flange Spalva Gray
Plotas (L x W) 33.5 in² (216 cm²)