1530B824
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530B824
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH
Duomenų lapai: 1530B824.pdf
  • Pranešimas
1530B824 specifikacijos
Dalies numeris 1530B824 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 820UH 80MA 22.9 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26134 pcs Duomenų lapas 1530B824.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.210" Dia x 0.250" L (5.33mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 33 @ 790kHz
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 820µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 820µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 22.9 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 22.9 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 80mA