1530B684
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530B684
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 680UH 87MA 19.8 OHM TH
Duomenų lapai: 1530B684.pdf
  • Pranešimas
1530B684 specifikacijos
Dalies numeris 1530B684 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 680UH 87MA 19.8 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 20407 pcs Duomenų lapas 1530B684.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.200" Dia x 0.250" L (5.08mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 37 @ 790kHz
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 680µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 680µH Unshielded Wirewound Inductor 87mA 19.8 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 19.8 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 87mA