1530C333
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530C333
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH
Duomenų lapai: 1530C333.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
1530C333 specifikacijos
Dalies numeris 1530C333 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 3.3MH 53MA 51.6 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4800 pcs Duomenų lapas 1530C333.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.260" Dia x 0.380" L (6.60mm x 9.65mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 52 @ 250kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 250kHz Induktyvumas 3.3mH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 53mA 51.6 Ohm Max Axial DC rezistorius (DCR) 51.6 Ohm Max
Dabartinis įvertinimas 53mA Dabartinis - sodrumas -