1530B474
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530B474
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 470UH 95MA 16.3 OHM TH
Duomenų lapai: 1530B474.pdf
  • Pranešimas
1530B474 specifikacijos
Dalies numeris 1530B474 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 470UH 95MA 16.3 OHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 26099 pcs Duomenų lapas 1530B474.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.250" L (4.70mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 35 @ 790kHz
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 470µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 470µH Unshielded Wirewound Inductor 95mA 16.3 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 16.3 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 95mA