1530B334
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530B334
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM
Duomenų lapai: 1530B334.pdf
  • Pranešimas
1530B334 specifikacijos
Dalies numeris 1530B334 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 330UH 103MA 13.9 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23096 pcs Duomenų lapas 1530B334.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.175" Dia x 0.250" L (4.45mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 41 @ 790kHz
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 330µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 330µH Unshielded Wirewound Inductor 103mA 13.9 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 13.9 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 103mA