1530B224
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530B224
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM
Duomenų lapai: 1530B224.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1530B224 specifikacijos
Dalies numeris 1530B224 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 220UH 114MA 11.5 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 17677 pcs Duomenų lapas 1530B224.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.170" Dia x 0.250" L (4.32mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 46 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 220µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 220µH Unshielded Wirewound Inductor 114mA 11.5 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 11.5 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 114mA