1530B154
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530B154
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 150UH 135MA 8.16 OHM
Duomenų lapai: 1530B154.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1530B154 specifikacijos
Dalies numeris 1530B154 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 150UH 135MA 8.16 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22030 pcs Duomenų lapas 1530B154.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.165" Dia x 0.250" L (4.20mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 47 @ 790kHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 790kHz
Induktyvumas 150µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 150µH Unshielded Wirewound Inductor 135mA 8.16 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 8.16 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 135mA