1530B104
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1530B104
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 139MA 7.68 OHM
Duomenų lapai: 1530B104.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1530B104 specifikacijos
Dalies numeris 1530B104 Gamintojas Hammond Manufacturing
apibūdinimas FIXED IND 100UH 139MA 7.68 OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 19459 pcs Duomenų lapas 1530B104.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.165" Dia x 0.250" L (4.20mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 1530
Reitingai - Q @ Freq 25 @ 2.5MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Through Hole
Medžiaga - branduolys Iron Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 4 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 2.5MHz
Induktyvumas 100µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 100µH Unshielded Wirewound Inductor 139mA 7.68 Ohm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 7.68 Ohm Max Dabartinis įvertinimas 139mA