1447AL10
Hammond ManufacturingHammond Manufacturing
Hammond Manufacturing
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447AL10
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 60"L X 37.38"W
Duomenų lapai: 1.1447AL10.pdf2.1447AL10.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 89 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 89 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
1447AL10 specifikacijos
Dalies numeris 1447AL10 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 89 pcs Duomenų lapas 1.1447AL10.pdf2.1447AL10.pdf
Svoris 257 lbs (116.6kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447A Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 10.000" (254.00mm)
funkcijos Interior Panels Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm) X 10.000" (254.00mm)
Dizainas Hinged Door, Lid Konteinerio tipas Box
Spalva Gray Plotas (L x W) 2243 in² (1.447 m²)