1447S46L12
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447S46L12
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 60"L X 37.38"W
Duomenų lapai: 1.1447S46L12.pdf2.1447S46L12.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 99 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
  • Pranešimas
1447S46L12 specifikacijos
Dalies numeris 1447S46L12 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 99 pcs Duomenų lapas 1.1447S46L12.pdf2.1447S46L12.pdf
Svoris 265 lbs (120.2kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447S Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
Aukštis 12.000" (304.80mm) funkcijos Interior Panels
Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm) X 12.000" (304.80mm) Dizainas Hinged Door, Lid
Konteinerio tipas Box Spalva Gray
Plotas (L x W) 2243 in² (1.447 m²)