1447AK16
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 1447AK16
Gamintojas / Gamintojas: Hammond Manufacturing
Prekės aprašymas BOX STEEL GRAY 48"L X 37.38"W
Duomenų lapai: 1.1447AK16.pdf2.1447AK16.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 94 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
  • Pranešimas
1447AK16 specifikacijos
Dalies numeris 1447AK16 Gamintojas Hammond Manufacturing
Galimas kiekis 94 pcs Duomenų lapas 1.1447AK16.pdf2.1447AK16.pdf
Svoris 211 lbs (95.7kg) Storis 14 Gauge
Dydis / Matmenys 48.000" L x 37.380" W (1219.20mm x 949.45mm) Pristatymo informacija Drop shipped from the Manufacturer's Warehouse
Serija 1447A Reitingai IP54, JIC EGP-1-1967, NEMA 12,13, UL-508
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga Metal, Steel
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis 16.000" (406.40mm)
funkcijos Interior Panels Išsamus aprašymas Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 48.000" L x 37.380" W (1219.20mm x 949.45mm) X 16.000" (406.40mm)
Dizainas Hinged Door, Lid Konteinerio tipas Box
Spalva Gray Plotas (L x W) 1794 in² (1.157 m²)