V575LT80BP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: V575LT80BP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: V575LT80BP.pdf
  • Pranešimas
V575LT80BP specifikacijos
Dalies numeris V575LT80BP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 889.5V 6.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74078 pcs Duomenų lapas V575LT80BP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 889.5V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 960V Serija LT
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 20mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 730V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 575V
Energija 220J Išsamus aprašymas 889.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 6.5kA Talpa @ dažnumas 450pF @ 1MHz